Ingiant DHK012-12-10A los ntawm lub qhov sib txhuam rau cov tshuab capping
Kev Piav Qhia Luv:
Cov Lus Qhia Txog Khoom
Cov Cim Npe Khoom
Ingiant DHK012-12-10A los ntawm lub nplhaib sib txhuam rau cov tshuab capping,
Cov Lus Qhia Tshwj Xeeb
DHK012-12-10A
Cov txheej txheem tseem ceeb
Tus naj npawb ntawm cov voj voog 12 txoj kev Kub ua haujlwm "-40 ℃ ~ + 65 ℃"
Tam sim no ntsuas 10A Ua haujlwm av noo <70%
Qhov ntsuas hluav taws xob 0 ~ 240 VAC / VDC Qib kev tiv thaiv IP54
Kev tiv thaiv rwb thaiv tsev ≥1000MΩ @500VDC Cov khoom siv hauv tsev Aluminium Alloy
Lub zog rwb thaiv tsev 1500 VAC @ 50Hz, 60s, 2mA Cov khoom siv hluav taws xob Hlau muaj nqis
Kev hloov pauv ntawm kev tiv thaiv dynamic <10MΩ Cov lus qhia txog cov hlau lead Xim Teflon rwb thaiv tsev & tinned stranded flexible wire
Kev tig ceev 0 ~ 600rpm Qhov ntev ntawm cov hlau txhuas 500 hli + 20 hli
Daim Duab Qhia Txog Khoom Txheem
cov lus piav qhia txog khoom1
Daim Ntawv Thov Ua Haujlwm
cov lus piav qhia txog khoom2
cov lus piav qhia txog khoom3
cov lus piav qhia txog khoom4
Peb qhov zoo dua
Lub Hoobkas Scene
cov lus piav qhia txog khoom5
cov lus piav qhia txog khoom6
cov lus piav qhia txog khoom7Cov Lus Qhia Tshwj Xeeb
DHK012-12-10A
Cov txheej txheem tseem ceeb
Tus naj npawb ntawm cov circuits 12 channels Ua haujlwm kub "-40 ℃ ~ + 65 ℃"
Qhov ntsuas hluav taws xob 0 ~ 240 VAC / VDC Qib tiv thaiv IP54
Kev rwb thaiv tsev tsis kam ≥1000MΩ @500VDC Khoom siv hauv tsev Aluminium Alloy
Lub zog rwb thaiv tsev 1500 VAC @ 50Hz, 60s, 2mA Cov khoom siv hluav taws xob sib cuag Cov hlau zoo nkauj
Kev hloov pauv ntawm kev tiv thaiv dynamic <10MΩ Cov lus qhia tshwj xeeb ntawm cov hlau txhuas Cov xim Teflon insulated & tinned stranded flexible wire
Kev tig ceev 0 ~ 600rpm Cov hlau txhuas ntev 500mm + 20mm